Błękitni Komorów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wierzbianka Wierzbna - Puo Wiśniowa 2:2
  • Herbapol Stanowice - Zieloni Mrowiny 2:1
  • Błękitni Komorów - Orzeł Witoszów 0:1
  • Wodospad Zastruże - Piotrowice Świdnickie 1:8
  • Grom Panków - Błyskawica Kalno 2:0
  • Nysa Kłaczyna - Zryw Łażany 5:0
  • Tęcza Bolesławice - Płomień Dobromierz 6:0
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Losowa galeria

\"Błękitni\" Komorów - \"Zieloni\" Mrowiny 11.05.10
Ładowanie...

Treningi

wtorek - 17.00
 
czwartek -17.00
 


 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Linki

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 14
ogółem: 477 586

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Herbapol Stanowice
4:1
herb Błękitni Komorów
Herbapol Stanowice   Błękitni Komorów

2012-05-13, 11:00

Czas spotkania: 90 min.


herb Błękitni Komorów Informacje o kadrze Błękitni Komorów

1. Tomasz Wierzbicki   
2. Wiesław Czachor   
3. Kamil Borger   
4. Daniel Mróz   
5. Tomasz Zerka   
6. Patryk Dukat   
7. Dawid Zerka   
8. Krzysztof Duszenko   
9. Paweł Rudzki   
10. Radosław Kaczmarek   
11. Michał Krzeczowski bramka   

Oceny zawodników »

herb Błękitni Komorów Prezentacja graficzna składu drużyny Błękitni Komorów


Tomasz Wierzbicki
Kamil Borger
Daniel Mróz
Patryk Dukat
Dawid Zerka
Paweł Rudzki
Tomasz Zerka
Michał Krzeczowski
Krzysztof Duszenko
Radosław Kaczmarek
Wiesław Czachor

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Błękitni KomorówOrzeł Witoszów
Błękitni Komorów 0:1 Orzeł Witoszów
2012-06-10, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na Jakie Miejsce Stać Błękitnych w sezonie 2012/13 ?

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Wierzbianka Wierzbna 2:2 Puo Wiśniowa
Herbapol Stanowice 2:1 Zieloni Mrowiny
Błękitni Komorów 0:1 Orzeł Witoszów
Wodospad Zastruże 1:8 Piotrowice Świdnickie
Grom Panków 2:0 Błyskawica Kalno
Nysa Kłaczyna 5:0 Zryw Łażany
Tęcza Bolesławice 6:0 Płomień Dobromierz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ReVoX. 142
2. dawidzerka 120
3. pastii19 106
4. Siwek419 104
5. blekitnystoper 95
6. daniel1231 62
7. start234 55
8. romson13 27
9. lysy101 25
10. scooby3 10

Sport.pl